preskoči na sadržaj

Osnovna škola Josipa Kozarca Slatina

Raspored informacija

RAZREDNI ODJEL

RAZREDNIK/ CA

TERMIN KONZULTACIJA

1. a

Dijana Vuković

srijeda, 4. sat
1. b

Sanja Hmelik

srijeda, 2. sat
1. c

Jasminka Kesegić

srijeda, 3. sat
2.a

Maja Puškarić

utorak, 3. sat
2.b

Željka Kurtović

utorak, 2. sat
3.a

Kata Huber

utorak, 4. sat

3.b

Gordana Kovač

četvrtak, 1. sat

4.a

Ankica Horvat

ponedjeljak, 2. sat

4.b

Mirjana Bušljeta

četvrtak, 3. sat

4.c

Tatjana Granjaš Kovač/Vedrana Čvek

ponedjeljak, 3. sat

1. i 2. PŠ Donji Meljani

Martina Grgurić

petak, 5. sat

3. i 4. PŠ Donji Meljani

Mirjana Prlić

petak, 5. sat 

2. i 4. PŠ Sladojevci

Katarina Kokorić

petak, 2. sat

1. i 3. PŠ Sladojevci

Višnja Bujanić

četvrtak, 5. sat

2. i 3. PŠ Kozice

Jasna Lulić 

petak, 2. sat

1. i. 4. PŠ Kozice

Vesna Bićanić

ponedjeljak, 2. sat

2. i 4. PŠ Novi Senkovac

Ivana Marović

utorak, 4. sat (jutarnja smjena)

utorak, 2. sat (poslijepodnevna smjena) 

1. i 3. PŠ Novi Senkovac Sanela Tot

četvrtak, 4. sat (jutarnja smjena)

četvrtak, 2. sat (poslijepodnevna smjena)

 

Nadin Cuca

četvrtak, 4. sat

 

Slavica Ostrogonac

ponedjeljak, 5. sat

  Katarina Pejić

PŠ N. Senkovac: četvrtak, 14:15 h

PŠ Kozice: srijeda, 9:35 h

 

Ljiljana Ivanković

utorak, 6. sat

 

 

RAZREDNI ODJEL

RAZREDNIK/ CA

TERMIN KONZULTACIJA

5. a

Markan Lukić

srijeda, 3. sat
5. b

Marina Martinović

petak, 4. sat
5. c

Martina Grundler Hrala

utorak, 3. sat

6.a

Tatjana Lulić Prpić

petak, 3. sat

6.b

 Dražena Vujanović

ponedjeljak, 5. sat

6.c

Danijel Vilček

utorak, 3. sat

7.a

Matija Hamelec

prijepodnevna smjena - petak, 7.sat

poslijepodnevna smjena - utorak, 0. sat

7.b

Ljiljana Ivanković

utorak, 6. sat u smjeni RN

7.c

Azra Benković

ponedjeljak, 3. sat

8.a

Mira Safin - Knežević

srijeda, 2. sat

8.b

Tijana Cvjetković

utorak, 4. sat

8.c

Hana Tepeš

utorak, 5. sat

 

 

UČITELJ/ICA

TERMIN KONZULTACIJA

Ivana Strupar 

ponedjeljak, 4. sat

Snježana Tot

srijeda, 3. sat

Marina Telišman

petak, 1. sat

Filip Janković

srijeda, 3. sat

Anita Jukić

četvrtak, 4. sat

Denis Vujanović

srijeda, 4. sat

Ljiljana Peretin

petak, 2.sat

Ivana Kotarski Milek

ponedjeljak, 3. sat

Brankica Safin

srijeda, 4. sat

Martina Bukvić 

utorak, 4. sat

Tomislav Bošnjak

ponedjeljak, 3. sat

Marko Brijačak

četvrtak, 6. sat

Veselka Čubelić

četvrtak, 3. sat

 


Korisni linkovi
Lista linkova je prazna
 

mali DOKU art Bjelovar 2016.

"Tomislav" MD "Bapatuljak" OŠ Josipa Kozarca Slatina

Koliko je sati?

 

Raspored zvona

ENERGETSKA OBNOVA

Vijesti vezane uz energetsku obnovu pogledajte u mapi "ENERGETSKA OBNOVA"

ERASMUS +

idemo u srednju

Korisni linkovi
Kalendar
« Prosinac 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Anketa
Koliko često pratiš vijesti i događanja na Web stranici škole?




Brojač posjeta
Ispis statistike od 19. 3. 2014.

Ukupno: 212034
Ovaj mjesec: 1793
Ovaj tjedan: 518
Danas: 1
 

CMS za škole logo
Osnovna škola Josipa Kozarca Slatina / Nikole Šubića Zrinskog 2, HR-33520 Slatina / www.os-jkozarca-slatina.skole.hr / ured@os-jkozarca-slatina.skole.hr
preskoči na navigaciju