Saying hello to new adventures!

Autor: Filip Janković, 20. 7. 2022.

Učenici 8. razreda, u isto vrijeme i srednjoškolci,  još jednom prošli su tragom svojih koraka u osnovnoškolskome holu.

Ovaj put, 8. srpnja 2022., upriličili smo podjelu prigodnih nagrada, pohvalnica i svjedodžbi.

Ravnateljica škole Ksenija Vujanović-Juras srdačno je pozdravila osmaše u svoje ime, ali i u ime razrednika i svih ostalih djelatnika škole, prisjetila se svih zajedničkih trenutaka – uspona i padova te im poželjela puno sreće u novim srednjoškolskim avanturama.

Nakon toga uslijedila je podjela nagrada, pohvalnica i svjedodžbi.

Nagrađeni su najučenici 8. a, b, c i d razreda:

Katarina Krznarić, Lana Mandl, Karlo Martinović i Lucija Presečan te učenici koji su sve razrede završili odličnim uspjehom ili su se svojim radom i trudom posebno istaknuli:

Darija Šimara, Ana Kolarić, Ena Mlakar, Nika Filković, Lorena Oužecky, Sara Vajnhal, Iva Lovčanin, Lana Fotez, Uma Milaščević, Marija Kontić, Fran Zelenka, Anja Kosijer i Eni Trninić.

Učenice i učenici koji su se istaknuli u sportskim natjecanjima dobili su sportske pohvalnice. Među njima se ističu:

Dora Dundović, Laura Vida, Vanesa Smolčić, Lea Budimir, Ana Ivanović, Leon Kralj, Leon Srbić, Jan Košćak, Ante Lulić, Lukas Škrnički, Sebastijan Majer, Mateo Marošević, David Šantić, Domagoj Vida, Erik Tomac, Mateo Rončević i Ivano Sarta.

Jedno je poglavlje školovanja zatvoreno, ali drugo je tek otvoreno za nove uspjehe i pobjede!

Saying hello to new adventures!

Izvor: Melita Čmarec, učiteljica Hrvatskoga jezika

« Svibanj 2024 »