2018-09-19 17:59:00
Hrvatski olimpijski dan - "Kros grada Slatine 2018"Povodom obilježavanja Hrvatskog olimpijskog dana, dana19.09.2018, održan je ”Kros grada Slatine 2018.” na kros stazi OŠ Eugena Kumičića.
Naši učenici i učenice ostvarili su odlične rezulte:
Prvi razredi osnovnih škola djevojčice:
1. Ema Varju (OŠ E. Kumičića)
2. Jana Hrala (OŠ J. Kozarca)
3. Lana Cvijanović (OŠ E. Kumičića)
Drugi razredi osnovnih škola djevojčice:
1. Matea Funtek (OŠ E. Kumičića)
2. Katja Srbić
3. Franka Martinović (OŠ J. Kozarca)
Treći razredi osnovnih škola djevojčice:
1. Marta Sarta (OŠ J. Kozarca)
2. Marija Buček (OŠ E. Kumičića)
3. Lorena Štruklec (OŠ J. Kozarca)
Četvrti razredi osnovnih škola djevojčice:
1. Tena Jurlina (OŠ J. Kozarca)
2. Ana Tropšek (OŠ J. Kozarca)
3. Dea Virovac (OŠ E. Kumičića)
Sedmi razredi osnovnih škola djevojčice:
1. Dora Koprek (OŠ J. Kozarca)
2. Lana Brdarić (OŠ E. Kumičića)
3. Ana Marija Jokić (OŠ E. Kumičića)
Osmi razredi osnovnih škola djevojčice:
1. Tanita Šantalab (OŠ E. Kumičića)
2. Ivona Mijatović (OŠ E. Kumičića)
3. Lorena Krupnicki (OŠ J. Kozarca)
Prvi razredi osnovnih škola dječaci:
1. Viggo Milaščević (OŠ J. Kozarca)
2. Dominik Grbac (OŠ E. Kumičića)
3. Rene Milaščević (OŠ J. Kozarca)
Drugi razredi osnovnih škola dječaci:
1. Marko Juzva (OŠ E. Kumičića)
2. Gragor Lazić (OŠ J. Kozarca)
3. Patrik Ciglar (OŠ E. Kumičića)
Treći razredi osnovnih škola dječaci:
1. Ivano Bocor (OŠ J. Kozarca)
2. Luka Jurlina (OŠ J. Kozarca)
3. Roko Ćurić (OŠ J. Kozarca)
Četvrti razredi osnovnih škola dječaci:
1. Fran Jaković (OŠ E. Kumičića)
2. Emanuel Feldi (OŠ J. Kozarca)
3. Matej Bunarkič (OŠ E. Kumičića)
Peti razredi osnovnih škola dječaci:
1. Erik Tomac (OŠ J. Kozarca)
2. Jan Košćak (OŠ J. Kozarca)
3. Mateo Matinković (OŠ E. Kumičića)
Šesti razredi osnovnih škola dječaci:
1. Noa Jaković (OŠ E. Kumičića)
2. Ino Pavić (OŠ J. Kozarca)
3. Gabriel Hodak (OŠ J. Kozarca)
Sedmi razredi osnovnih škola dječaci:
1. Zvonimir Šuntić (OŠ J. Kozarca)
2. Ivan Blašković (OŠ E. Kumičića)
3. Ivan Kontić (OŠ J. Kozarca)
Osmi razredi osnovnih škola dječaci:
1. Kristian Ferenčak (OŠ J. Kozarca)
2. Benjamin Mudri (OŠ E. Kumičića)
3. Antonio Pipić (OŠ E. Kumičića)
Učitelji: Veselka Čubelić, Matija Hamelec
Galerija fotografija: http://os-jkozarca-slatina.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=930
|